Що таке «дропшиппінг«?

  Дропшиппінг (Пряма поставка (англ. Dropshipping))- це модель реалізації товарів, при якій постачальники упаковують і відправляють товари безпосередньо вашому покупцеві. Сервіс дозволяє реалізовувати товари без витрат на склад і асортимент — замовляйте у постачальників тільки ті товари, які були продані в Вашому інтернет-магазині (групі, сторінках в соц. мережах, дошках оголошень тощо).
Ви шукаєте покупця, розміщуючи інформацію про товар у себе в інтернет-магазині. Замовлення і оплату передаєте постачальнику, який сам піклується про упаковці, зберіганні та пересилання товару покупцеві. Для отримання стабільного доходу вам не потрібні ні торговельні приміщення, ні товарні запаси, ні своя логістична база. Ваша прибуток — різниця між оптовою ціною постачальника і ціною продажу клієнту. Дропшиппінг в Україні — найлегша і безпечна форма продажу в інтернеті.

 

Де і як можна продавати?

  • Власний інтернетмагазин
  • Сторінка або група в соцмережах
  • Інтернетаукціони
  • Дошки оголошень
  • Будь-яким іншим доступним вам способом.

У чому заробіток?

Ви продаєте товар за роздрібною ціною, а «купуєте« по оптовій. Роздрібну ціну ви можете призначати на свій розсуд, і таким чином регулювати власний прибуток. Фактично ви нічого ні в кого не купуєте: ви тільки передаєте замовлення постачальнику і отримуєте прибуток у вигляді різниці між оптовою і роздрібною ціною

Про що вам потрібно подбати?

Вам потрібна тільки «вітрина«. При цьому ваші витрати мінімальні або близькі до нуля. Не обов’язково створювати власний інтернетмагазин, можна ефективно працювати через соцмережі і сервіси безкоштовних оголошень.

У чому переваги системи дропшіппінг?

Не потрібен стартовий капітал. Ваші витрати як посередника-дропшиппера мінімальні.
Не потрібні магазини, склади, штат співробітників. Досить комп’ютера з інтернетом і надійного постачальника.
Відсутність ризиків. Ви не купуєте товар, який може не продатися. Не платите оренду за приміщення. Не платите зарплату співробітникам.
Ви можете вести бізнес так, як вам зручно. Наприклад, якщо вам комфортно спілкуватися через соцмережі — організуйте продаж там.
Ви регулюєте свій заробіток. Ви можете призначати роздрібні ціни на свій розсуд, змінювати їх у меншу і більшу сторону.

 

Як працює система дропшіппінг?

Ми https://clutches.com.ua дропшиппінгпостачальник.
Ви дропшиппінг посередник (дропшиппер).
Ви отримуєте прибуток: різницю між роздрібною і оптовою ціною.

Крок 1. Приймаєте замовлення від покупця за своєю роздрібною ціною.
Крок 2. Відправляєте замовлення постачальнику, тобто нам
Крок 3. Ми здійснюємо відправку товара покупцеві.

 

Схема прямых поставок

 

Можливі ризики:

Як і в будь-якому іншому бізнесі, певна частка ризику є і в даному виді підприємництва:
У постачальника може не виявитися в наявності товару, який замовив клієнт. В такому випадку неминуче виникають затримки, зриви терміну доставки і невдоволення клієнтів посередником.
На стадії доставки замовлення можуть виникнути складності на пошті, відповідати за які буде посередник.
Якість товару може не задовольнити клієнта в силу об’єктивних чи суб’єктивних причин.
Всіх цих ризиків можна уникнути при грамотній і відповідальній роботі посередника, наявності надійних постачальників і відпрацьованої схеми продажів.

 

Спосіб оплати:

Чим більше клієнту буде запропоновано способів оплати замовлення, тим більш імовірно, що угода буде укладена.

Дропшиппінг в Україні

У європейському інтернеті вже набув значного поширення дропшиппінг. Україна відноситься до тих країн, де така модель торгівлі починає швидко набирати обертів. Це не вимагає значних вкладень, тому що розрахунки з постачальниками проводяться після отримання оплати товару від клієнта. Необхідні інструменти — це комп’ютер та інтернет, щоб розміщувати товари і оформляти замовлення. А так як ви не зберігаєте товари на складі, ви не залежите від цінових коливань.

Відкриваючи свій магазин в інтернеті, ви купуєте найширше поле збуту. Це робота не на виробника, а на себе! Плюс ви отримуєте свободу пересування. Перебуваючи де завгодно, робити такий бізнес легко і реально!

 

З чого почати?

Для того, щоб почати працювати з нами по системі «Дропшиппінг» і дізнатися детальну інформацію про співпрацю, необхідно написати лист нам на пошту [email protected]
з поміткою «Дропшиппінг», або просто натисніть на це посилання і натисніть «відправити« у Вашому поштовому клієнті.